Pierwszy News!

Pierwszy News!

Drodzy Uczestnicy,

Z radością informujemy, że już, 13 kwietnia o godzinie 20:00, otwieramy nasz system i zaczniemy przyjmować rejestracje kont. To pierwszy krok na drodze do przygody z Futerkonem!

Co więcej, zapraszamy Was na start nowego systemu rezerwacji miejsc, który zostanie uruchomiony 27 kwietnia, również o godzinie 20:00. Przygotowujemy się do tego wydarzenia, aby zapewnić Wam jak najłatwiejszy dostęp do wszystkich potrzebnych funkcji.

Niebawem na naszej stronie pojawi się szczegółowa instrukcja obsługi nowego systemu rezerwacji. Dzięki niej dowiecie się, jak skutecznie zarezerwować miejsce na konwent.

Pamiętajcie, że system wciąż jest rozbudowywany. Na chwilę obecną skupiamy się na udostępnieniu podstawowych, najbardziej niezbędnych funkcji. Dlatego bardzo prosimy o regularne aktualizowanie aplikacji.

Aby być na bieżąco z wszystkimi aktualizacjami oraz nowościami, śledźcie naszą stronę internetową oraz oficjalne kanały na Telegramie i Twitterze. Tam znajdziecie najświeższe informacje dotyczące Futerkonu.