Ważne kwestie organizacyjne

Zbiór podstawowych informacji

Podróż do nowego miejsca w towarzystwie osób, których nie znamy, zawsze obfituje w nowe doświadczenia. Aby ułatwić Wam orientację i zapewnić, że nic nie zakłóci Waszego spokoju, przygotowaliśmy zestaw kluczowych informacji.
Oto, co powinniście wiedzieć o tegorocznym Futerkonie:

REGULAMIN

Uczestnictwo w Futerkonie jest równoznaczne z akceptacją regulaminu. Przybywając, automatycznie zobowiązujecie się do jego przestrzegania. W razie pytań, prosimy o kontakt mailowy: organizator@futerkon.pl

ROZLICZENIE

Prosimy pamiętać, że opłaty za nocleg, wyżywienie oraz niektóre atrakcje są rozliczane bezpośrednio z hotelem. Nie przekazujcie nam całej sumy!

DOSTAWKI

W sekcji „Lista miejsc” znajdziecie miejsca oznaczone jako „Dostawka” i „Dodatkowa dostawka”. Każda z tych opcji reprezentuje dodatkowe zajęcie przestrzeni w pokoju, przy czym „Dodatkowa dostawka” jest ostatnią możliwością zwiększenia liczby miejsc w danym pokoju. Aby ją aktywować, należy wybrać opcję „odblokuj”. W przypadku pokojów wieloosobowych wymagana jest zgoda wszystkich zamieszkujących. W razie pytań, prosimy o kontakt z @Walarro.

ZWIERZAKI

Na Futerkonie mile widziani są również wasi czworonożni przyjaciele! Prosimy jedynie o wskazanie tego w formularzu rejestracyjnym. Możecie się zakwaterować ze swoimi zwierzętami zarówno w domkach, jak i w pokojach hotelowych. Zwracamy uwagę, że hotel może naliczyć dodatkową opłatę za pobyt waszego zwierzaka.

TRANSPORT

Jeżeli poszukujecie sposobu transportu, na naszej stronie dostępny jest system MeowMeowCar. Umożliwia on koordynację podróży z innymi uczestnikami, którzy dysponują własnym pojazdem i wybierają się z waszego regionu. Do hotelu można również dotrzeć korzystając z komunikacji miejskiej. Najnowszy rozkład jazdy znajdziecie w Platynowym Poradniku!

RECEPCJA

W recepcji hotelowej nie tylko otrzymacie pakiet powitalny, który zawiera koszulkę, conbook, identyfikator, smycz i inne, ale także kartę do waszego pokoju. Podczas waszego pobytu, recepcja służy również pomocą, oferuje możliwość rezerwacji sesji w SPA oraz zamówienia usługi sprzątającej.

WYŻYWIENIE

Podczas konwentu zapewniamy pełne wyżywienie, które obejmuje śniadania, obiadokolacje oraz grille, a wszystko to jest już zawarte w cenie uczestnictwa! Osoby o większym apetycie mają również możliwość skorzystania z oferty pobliskiej pizzerii.

SKLEPY

W pobliżu hotelu dostępny jest także sklep spożywczy, gdzie możecie uzupełnić wszelkie potrzebne zapasy.

HOTEL

Dostęp do wszystkich udogodnień hotelowych jest nieograniczony. Możecie cieszyć się specjalnie przygotowanymi „futrzastymi” drinkami w barze, relaksować się w jacuzzi, a także korzystać z sauny i basenu ogrodowego.

PŁATNE PUNKTY PROGRAMU

Do udziału w niektórych częściach programu konieczne będą wcześniejsze zapisy lub uiszczenie dodatkowej opłaty. Pełne informacje będą dostępne na podstronie „Program”, gdy tylko zostanie on finalnie opracowany.

POMOC NA KONWENCIE

W razie potrzeby pomocy, zachęcamy do kontaktowania się z organizatorami. Można ich łatwo rozpoznać po czerwonym kolorze identyfikatorów i oznakach zmęczenia na twarzach. Organizatorzy często znajdują się także w pokoju organizacyjnym, który mieści się obok recepcji hotelowej.

PYTANIA

Jeśli pojawiają się wątpliwości, zalecamy kontakt z organizatorami, aby uniknąć nieporozumień spowodowanych plotkami. Można się z nim skontaktować bezpośrednio poprzez Telegrama @Walar lub mailowo na adres walar@futerkon.pl